ایرنا/ مدرسه ۱۲ کلاسه شهید فخری‌زاده اردبیل روز جمعه طی آیینی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس، استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد.

این واحد آموزشی که در منطقه پرجمعیت شهرک کوثر اردبیل احداث شده، ظرفیت پذیرش حدود ۴۰۰ دانش‌آموز را دارد و هم‌اکنون در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفته و دانش آموزان در این مدرسه نوساز در حال تحصیل هستند.
برای احداث این مدرسه که در زمینی به مساحت یک هزار و ۹۵۱ متر مربع و با زیربنای ۶۴۱ متر مربع احداث شده، بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش که صبح امروز و در سفری یک روزه وارد اردبیل شده است، پیش از ظهر کلنگ احداث مدرسه ۱۵ کلاسه دارالفنون را بر زمین زد.
وی پس از آغاز عملیات اجرایی این مدرسه که در فضایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع احداث می‌شود، در آیین نماز جمعه اردبیل حضور یافت و پس از نماز، با آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کرد.
نوری امروز عصر نیز در شورای آموزش و پرورش استان اردبیل حضور یافت و مسائل و مشکلات آموزش و پرورش این استان با حضوری وی بررسی شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today