ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام‌ گفت: با توجه به ریزش نزولات جوی (برف و باران) از شب گذشته در نقاط مختلف هیچ‌ مشکلی در راه‌های استان به وجود نیامده و تمام راه‌ها باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.

سیدزاهدین چشمه‌خاور، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام‌ با ذکر اینکه تمام راه‌های مواصلاتی استان باز هستند، عنوان کرد: با ادامه بارندگی‌ها در برخی نقاط استان بویژه گردنه‌های کوهستانی بارش پراکنده برف را شاهد بودیم که با تلاش عوامل راهداری و انجام عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی، همه راه‌های اصلی و فرعی این استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.
وی با بیان اینکه بر اثر سیلاب روزهای گذشته و تخریب پل در منطقه گنجوان، محور روستایی قبله - میرمکان در شهرستان چوار تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد، افزود: در برخی جاده‌های کوهستانی و برف‌گیر چون‌ تونل آزادی در محور سرابله، تونل اربعین در محور قلاجه و برخی نقاط دیگر عملیات نمک‌پاشی در سطح جاده‌ها انجام شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نفل جاده ای ایلام ادامه داد: در حال حاضر ۳۲ اکیپ راهداری (ثابت و سیار) در جاده‌های استان مستقر هستند و رفع مشکلات احتمالی، برف‌روبی و نمک‌پاشی نقاط مختلف جاده‌ای را بر عهده دارند.
چشمه خاور تاکید کرد: هموطنان می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها به صورت شبانه‌روزی با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

 
  
  

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/