ایسنا/ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خدمات‌رسانی رایگان به شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن خبر داد.

مسعود درستی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد: روز شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ متروی تهران و حومه با آمادگی کامل، خدمات ویژه‌ای را به شهروندان و مسافران گرامی ارائه خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در این روز خدمات‌رسانی در خطوط یک، دو، سه، چهار و هفت متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌های متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است و متروی تهران در نظر دارد با کاهش فاصله حرکت قطارها در این روز بهترین خدمات‌رسانی را به شهروندان ارائه دهد.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه افزود: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط یک، دو، سه، چهار و هفت متروی تهران و حومه، فاصله حرکت در خط یک و دو از هفت دقیقه به پنج دقیقه، در خط سه از ۱۰ دقیقه به هفت دقیقه، در خط چهار از هفت دقیقه به چهار دقیقه و در خط هفت از ۱۴ دقیقه به ۱۲ دقیقه کاهش می‌یابد. ضمن آنکه در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده نیز وجود دارد.
درستی با اشاره به اینکه خدمات مترو از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است، خاطرنشان کرد: بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، جهت بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود به صورت رایگان انجام می‌شود.
طبق روال هر سال و به منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروی میدان آزادی واقع در خط چهار، تا پایان مراسم بسته خواهد بود.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran