صدا و سیما/ معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازارچه صنایع دستی این استان تا پایان فروردین‌ماه امسال تعیین تکلیف می‌شود.

عیسی شهامت، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس پلیس راه، پلیس راهور، مدیرکل راهداری، مدیرکل میراث فرهنگی و شهرداری یاسوج از پایانه مسافری شهید قرنی یاسوج، نمایشگاه صنایع دستی، اورژانس ۱۱۵ و بیمارستان جلیل بازدید کرد.
وی در بازدید از پایانه مسافری شهید قرنی یاسوج، نمایشگاه صنایع دستی، اورژانس ۱۱۵ و بیمارستان جلیل اظهار کرد: خدماتی که در پایانه مسافری شهید قرنی به مسافران و میهمانان نوروزی ارائه می‌شود دارای نواقصی بود، که تذکرات لازم داده شد.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: رانندگان ناوگان حمل و نقل شهید قرنی خواسته‌هایی داشتند که شهرداری یاسوج مکلف شد تا پایان خردادماه به محصور کردن پایانه، احداث استراحتگاه رانندگان، نصب بنر قیمت‌گذاری ماشین‌های حمل و نقل عمومی اقدام کند.
وی با اشاره به بازدید از بازارچه صنایع دستی در ورودی شهر یاسوج، گفت: در این بازدید از فروشندگان و میهمان نوروزی نظرخواهی کردیم که رضایت نسبی از خدمات این بازارچه داشتند.
شهامت عنوان کرد: تصمیماتی برای ایجاد بازارچه صنایع دستی گرفته شد و تا پایان فروردین نسبت به تخصیص زمین و شروع عملیات اجرایی اقدام خواهیم کرد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بازدید از اورژانس ۱۱۵ یاسوج و محل نگهداری آمبولانس‌ها گفت: ۳۰ دستگاه آمبولانس اورژانس از مدار خارج شده که از دانشگاه خواستیم هر چه سریعتر به تعیین تکلیف این آمبولانس‌ها که برخی از آن‌ها کاملا از رده خارج شده، اقدام کند.
وی بیان کرد: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور مبلغی برای اورژانس ۱۱۵ در نظر گرفته شده که در نخستین تخصیص، مبلغ پنج میلیارد تومان است.
شهامت سپس در بازدید از بیمارستان شهید جلیل، گفت: بیمارانی که در این بیمارستان خدمات دریافت کردند رضایت حداقلی از خدمات ارائه شده داشتند که امیدواریم رضایت مردم از خدمات افزایش پیدا کند.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ایراداتی در خصوص پارکینگ در ورودی و خروجی بیمارستان وجود داشت و می‌طلبد فضای اورژانس بیمارستان توسعه یابد.
وی گفت: از محل فضا‌های درمانی طرح‌های تفکیکی و طرح تفصیلی فضای مناسبی در اختیار دانشگاه قرار داده می‌شود تا بتواند خدمات مناسب تری ارائه دهد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today