ایمنا/ مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: جای خالی نیروهای اورژانس در کنار آتش‌نشانی در باغ فدک احساس می‌شود و با توجه به اینکه دو شب گذشته هوا بسیار سرد بود، حدود هفت نفر از مسافران را از مرگ نجات دادیم.

آتشپاد دوم ابراهیم مطلبی، مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان اظهار کرد: از بیست‌وپنجم اسفند ۱۴۰۱ فعالیت کمیته ایمنی و حوادث این ستاد آغاز شد که سعی کردیم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی افزود: تمام مدارس پذیرنده مسافر نوروزی از سوی نیروهای آتش‌نشانی بازدید شد و موارد لازم را تذکر دادیم، تمام نواحی که از این سازمان استعلام کردند، پاسخ بازدیدها را ارائه کردیم که امیدواریم تمام موارد مورد توجه قرار گرفته باشد.

مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه با توجه به بازگشایی رودخانه زاینده‌رود، کار اکیپ‌های غواصی افزایش می‌یابد، گفت: سایر آتش‌نشانان نیز در باغ فدک و ورزشگاه‌های محل اسکان مسافران حضور می‌یابند.

مطلبی تاکید کرد: جای خالی نیروهای اورژانس در کنار آتش‌نشانی در باغ فدک احساس می‌شود و با توجه به اینکه دو شب گذشته هوا بسیار سرد بود، حدود هفت نفر از مسافران را از مرگ حتمی نجات دادیم.


آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today