قدس آنلاین/ ‌دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال گیلان از ضرب‌الاجل این شورا به این دستگاه اجرایی خبر داد.

سیدمهدی فلاح میری، دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال گیلان با اشاره به وضعیت اداره پارک جنگلی قلعه رودخان اظهار کرد: در جلسه اخیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال این موضوع با هدف حفظ حقوق عامه و منافع عمومی مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.
وی گفت: شورا بر مبنای موقعیت جغرافیایی این پارک و پوشش طبیعی آن و با لحاظ ماده دو قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها مقرر کرد اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به نمایندگی از دولت به عنوان متولی اصلی این مجموعه انجام وظیفه و به تکالیف قانونی خود عمل کند. 
دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال گیلان از ضرب‌الاجل این شورا به این دستگاه اجرایی خبر داد و افزود: با مصوبه شورا، اداره کل منابع طبیعی استان مکلف شد با قید فوریت با رعایت تشریفات قانونی نسبت به انتشار آگهی عمومی با هدف تعیین بهره‌بردار ذی‌صلاح جهت اداره داخلی پارک اقدام کند.
دادستان گیلان تاکید کرد که با توجه به ملاحظات زیست محیطی این منطقه، در آگهی فراخوان عمومی تعیین بهره‌بردار، درج شرط اخذ موافقت اصولی از سازمان حفظ محیط زیست الزامی است.
فلاح میری با بیان اینکه نتیجه اقدامات توسط منابع طبیعی به دبیرخانه شورا گزارش خواهد شد، افزود: در این زمینه هیچ گونه ترک فعلی از جانب متولیان امر قابل مسامحه و اغماض نخواهد بود. 

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today