برنا/ فوق ستاره فوتبال جهان پیراهن خود را به هوادار خاص ایرانی‌اش هدیه داد.

قبل از بازی پرسپولیس و النصر بود که با هماهنگی باشگاه پرسپولیس فاطمه حمامی هوادار توان یاب اما پرتوان پرسپولیس که نقاشی‌های زیبایی را با پای خود می‌کشد به دیدار کریستیانو رونالدو رفت و ضمن اهدای تابلوهای پرتره رونالدو، یک پیراهن امضا شده از فوق ستاره فوتبال جهان دریافت کرد تا خاطره‌ای خوش برای او رقم بخورد.
بعد از دیدار رونالدو با فاطمه، شایعه شد که پیراهن امضا شده رونالدو توسط باشگاه پرسپولیس گرفته شده و یک پیراهن دیگر به فاطمه داده شده است.
یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در مورد این شایعه گفت: نمی‌دانیم این مطالب از کجا منتشر می‌شود. در جلسه‌ای که با مدیران النصر داشتیم دو عدد پیراهن زرد و سرمه‌ای النصر به باشگاه پرسپولیس هدیه شد. وقتی فاطمه به دیدار رونالدو رفت دیدیم که از طرف رونالدو پیراهنی آورده نشده و به خاطر همین پیراهن زردی که به ما داده شده بود را به رونالدو دادیم و او هم روی آن امضا کرد و متنی نوشت.
وی ادامه داد: بعد از پایان مراسم خانواده فاطمه هنگام برگشت به کاشان به اشتباه پیراهن سرمه‌ای را با خود بردند و زمانی که ما متوجه شدیم آنها نزدیک کاشان بودند. پس از آن و با درخواست خانواده فاطمه قرار شد که ما پیراهن اصلی را که نوشته‌ای از رونالدو روی آن بود را یا با پست به کاشان بفرستیم یا خانواده او به تهران بیایند که قرار شد امروز (پنج‌‌شنبه) پدر فاطمه به باشگاه بیاید و پیراهن اصلی را ببرد. در ضمن هر دو پیراهن با شماره 7 و نام رونالدو به باشگاه هدیه داده شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today