ایرنا/ رئیس پلیس راه مازندران از اعمال اجرای طرح محدودیت های ترافیکی در محورهای منتهی به این استان با هدف تسهیل در تردد خودروها خبرداد.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب، رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه‌بیشه و محدوده پل دزدبن را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
وی با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران شمال در محدوده پل زنگوله را نیز سنگین اعلام کرد و اظهار داشت: تردد خودروها در محورهای هراز و فیروزکوه عادی و روان گزارش شده است.
جهان تاب از رانندگان وسایل نقلیه خواست علاوه بر مدیریت سفر و عایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کند تا سفری امنی و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.
رئیس پلیس راه مازندران، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و ادامه داد: پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today