فارس/ رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به روان بودن ترافیک در اکثر محورهای مواصلاتی گیلان گفت: اکنون در محور منجیل ـ رودبار شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم ولی به جز این محور، ترافیک و تردد در دیگر جاده‌های گیلان روان است.

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه نیروهای پلیس راه در تمامی محورهای مواصلاتی و ورودی گیلان حضوری فعال دارند، اظهار کرد: با توجه به تعطیلات آخر هفته شاهد افزایش مسافرین ورودی به گیلان بودیم و به این منظور مأمورین پلیس راه با هدف کنترل جاده‌ها در محورهای ورودی و مواصلاتی استان حضور دارند.
وی با اشاره به روان بودن ترافیک در اکثر محورهای مواصلاتی گیلان گفت: اکنون در محور منجیل ـ رودبار شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم ولی به جز این محور، ترافیک و تردد در دیگر جاده‌های گیلان روان است.
رئیس پلیس راه استان گیلان از ورود بیش از ۶۰ هزار خودرو به این استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: به دلیل تعطیلی وسط هفته و تقارن آن با تعطیلات آخر هفته، در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹ هزار خودرو از محورهای مواصلاتی استان وارد گیلان شدند.
صفاری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان، بیان کرد: تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز سه‌شنبه ۱۱ مهر و از ساعت هشت شب تا ۲۴ روز‌های پنج شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ مهر در جاده قدیم رشت – قزوین در ۲ مسیر رفت و برگشت ممنوع است.
وی محدودیت ترافیک فقط را مختص جاده منجیل - رودبار ندانست و گفت: همچنین تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز سه شنبه ۱۱ مهر و هشت تا ۲۴ روز‌های پنج شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ مهر در جاده آستارا ـ اردبیل، در مسیر رفت و برگشت ممنوع است.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today