انصاف نیوز/ عضو هیئت علمی دانشگاه‌ آزاد می‌گوید به خاطر اعتراض به استفاده از خلیج عربی در سایت دانشگاه یک سال انفصال از خدمت شدم.

رضا قاضی سعیدی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد درباره‌ی ماجرای تعلیق یک ساله‌ی خود از دانشگاه به انصاف نیوز گفت: خرداد ماه امسال متوجه شدم، درسایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی، نقشه‌ی ایران را قرار دادند و در زیر آن از واژه‌ی خلیج عربی استفاده کرده‌اند. در یک گروه واتس آپی که معاون آقای طهران‌چی راه انداخته است، برخی از مسئولین دانشگاه هم در آن حضور دارند که گروه کوچکی هم بود و عمومی هم نبود. این موضوع را اطلاع دادم و پرسیدم چرا کسی به این موضوع توجه نمی‌کند.


سال گذشته تعداد زیادی دانشجوی عراقی جذب کرده بودیم و این اشتباه در سایت اصلاً جالب نیست. کمتر از ۲۴ ساعت حراست دانشگاه مرا برای توضیحات خواست و من هم ماجرا را شرح دادم و بعد گفتند آقای طهران‌چی (رئیس دانشگاه آزاد) از شما ناراحت است. گفتم من که تقصیری ندارم، کسی که با بی‌‌دقتی به آبروی دانشگاه صدمه زده است، باید از او ناراحت باشید نه من.


خواستم تا از آقای طهران‌چی درخواست وقت کنند تا با او حرف بزنم. متاسفانه به من وقت ندادند، بعد از چند وقت به من اطلاع دادند آقای طهران‌چی مرا سه ماه از خدمت تعلیق کرده است و در نامه‌ی تعلیق و جلسه‌ی کمیته انضباطی موارد اتهامی بنده را اعلام نکردند و الان بنده یک سال انفصال از خدمت هستم. از انتهای خرداد تا به الان حقوق نگرفتم و بیمه‌ی من هم رد نشده است.

وی تاکید کرد: به جز آقای عبدالکریمی که اخراج شد، عده‌ای به همین سرنوشت دچار شدند، خیلی تعلیق یا اخراج شدند. هرکسی کوچک‌ترین انتقادی کند را تحمل نمی‌کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar