ايسنا/ مديرکل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي گفت: سامانه بارشي جديدي فردا (۳۰ بهمن‌ماه) از شمال غرب به کشور وارد مي‌شود.

صادق ضياييان اظهار کرد: امروز (۲۹ بهمن‌ماه) در برخي نقاط شمال شرق و زاگرس مرکزي بارش پراکنده برف و باران و در مناطقي از جنوب غرب بارش پراکنده باران رخ مي‌دهد. همچنين فردا (۳۰ بهمن‌ماه) با ورود سامانه بارشي جديد در شمال غرب، غرب و دامنه‌هاي زاگرس مرکزي، بارش برف و باران و در مناطقي از جنوب غرب، رگبار و رعد و برق آغاز مي‌شود.
وي با بيان اين‌که طي روز پنج‌شنبه (۱ اسفندماه) برشدت فعاليت اين سامانه افزوده مي‌شود، تصريح کرد: طي اين روز گستره سامانه بارشي نيمه غربي، نوار شمالي کشور و دامنه‌هاي البرز را فرا مي‌گيرد.
مديرکل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي با اشاره به اين‌که در اين روز در دامنه‌هاي زاگرس مرکزي، شمالي و غرب کشور بارش شديد برف و باران رخ مي‌دهد، اظهار کرد: طي روز جمعه (۲ اسفندماه) فعاليت بارشي اين سامانه تضعيف مي‌شود و در دامنه‌هاي البرز شرقي و شمال شرق کشور به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.
به گفته ضياييان طي روز شنبه (سوم اسفندماه) در بيشتر مناطق کشور جوي آرام خواهيم داشت و از بعد از ظهر سامانه بارشي جديدي از غرب وارد کشور مي‌شود.
مديرکل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي در پايان درباره‌ وضعيت جوي تهران طي دو روز آينده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۳۰ بهمن‌ماه) نيمه ابري، در بعضي ساعات افزايش ابر و در بعد از ظهر بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دماي چهار و حداکثر دماي ۱۲ سانتيگراد و طي روز پنج‌شنبه (۱ اسفندماه) نيز ابري، در بعضي ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دماي چهار و حداکثر دماي هشت درجه سانتيگراد پيش‌بيني مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar