آخرين خبر/ دختر 21 ساله‌اي که زندگي‌اش را بر مبناي وعده‌هاي پوچ پسري هوسران بنا نهاده بود، سرنوشت تلخي پيدا کرد. با ما همراه باشيد تا مهم‌ترين اخبار حوادث را با شما در ميان بگذاريم.

آن روز که به اميد ساختن يک زندگي رويايي با «سعيد» دعوت او را پذيرفتم و به خلوتگاه شيطاني او رفتم، هيچ گاه فکر نمي کردم که همه اين ابراز علاقه ها و عشق هاي خيالي چيزي جز هوسراني نيست و او مرا در ميان يک رسوايي بزرگ رها خواهد کرد و... جزئيات ماجرا را در ادامه بخوانيد.

*****

با صدور راي قاطعي از سوي قضات شعبه پنجم دادگاه کيفري يک اعضاي باند آدمکش هاي خطرناک که سرکردگي آن ها را گانگستر مخوف معروف به «پلنگ سياه» عهده دار بود، به اشد مجازات هاي قانوني محکوم شدند. اطلاعات درباره جرايم اين باند را در خبر مربوطه مطالعه کنيد.

*****

من بازنشسته يکي از اداره‌هاي دولتي هستم و يک سوپر مارکت هم دارم. من و همسرم 50سال با هم زندگي کرديم اما او اخلاق خوبي نداشت و زن تند خويي بود. اين اواخر هم به خاطر نگهداري از مادر 90 ساله‌ام مدام غر مي‌زد، تا... ادامه ماجرا در خبر زير آمده است.

*****

ازدواج ما کاملاً سنتي بود، من هيچ شناختي از مهران نداشتم و الان حدود ۷ ماه است که زير يک سقف زندگي مي‌کنيم اما تمام اين مدت زندگي را برايم جهنم کرده است مدام به من تهمت مي‌زند که تو با کسي ارتباط پنهاني ‌داري و به من خيانت مي کني. من جرأت ندارم تنها از خانه خودمان که نزديک خانه پدرم است به آنجا بروم به من مي‌گويد همه تو را نگاه مي‌کنند. شرح کامل دادگاه اين زوج را در ادامه مشاهده کنيد.به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar