ورزش 3/ مديرعامل باشگاه استقلال روز گذشته به ايتاليا سفر کرد تا مقدمات توافق مالي با آندره‌آ استراماچوني را فراهم کند.
آندره استراماچوني سرمربي سابق استقلال که در اواخر نيم فصل به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش به ايتاليا رفت و ديگر به ايران برنگشت از آن زمان به فدراسيون جهاني فوتبال شکايت کرده و حالا مسئولان استقلال به دنبال توافق مالي با وي براي جلوگيري از مشکلات بعدي هستند.

مسئولان استقلال از مدتي قبل به واسطه ارتباطاتي که با يکي از مربيان ايراني شاغل در ايتاليا به نام علي عبادي گرفتند، توانستند مذاکرات اوليه را با استراماچوني و و کلايش انجام بدهند. عبادي که چند سالي است در فوتبال و فوتسال ايتاليا به عنوان مربي کار مي کند و سابقه حضور در سري A را نيز دارد، به واسطه آشنايي با مديران استقلال کمک هاي زيادي درباره مشکل پيش آمده براي استراماچوني انجام داد و در نهايت بعد از اخذ موافقت وکلاي اين مربي ايتاليايي قرار شد که سعادتمند مديرعامل باشگاه قراري حضوري را در خارج از ايران با سرمربي سابق تيمش داشته باشد.
از اين رو عصر روز گذشته سعادتمند به همراه مهدي نوروزي معاون اقتصادي استقلال و همچنين کاظم قيم معاون بين الملل باشگاه به کشور ايتاليا رسيدند و شب گذشته نيز جلسه اي را با عبادي مربي ايراني شاغل در ايتاليا ويک مربي ايتاليايي به نام سرجيو روتيجاني که از دوستان استراماچوني است برگزار کردند.
همچنين طبق قرارهاي انجام شده، مديران استقلال امروز هم جلسه اي را با فدريکو پاستورلو مديربرنامه هاي استراماچوني برگزار مي‌کنند تا شايد بشود درباره مسائل مالي توافق حاصل شود.
هدف اصلي از اين جلسات البته حضور استراماچوني در ايران است. مديران استقلال در تلاش هستند تا مربي ايتاليايي را به ايران بياورند و پاي ميزمذاکره بنشانند تا در نهايت درباره موارد مالي با اوبه توافق مالي برسند و ماجراي شکايت او حل و فصل شود.


گفتني است؛ اين نشست‌ها مي‌توانست در کشوري مثل قطر يا کويت برگزار  شود اما مديرعامل باشگاه استقلال احساس کرد در صورت سفر به ايتاليا مي تواند به نتايج قابل ملاحظه تري با استراماچوني برسد و به همين خاطر چنين تصميمي را اتخاذ کرده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد