logo

بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک درباره اشتباهات داور دیدار با پرسپولیس

منبع
تسنيم
بروزرسانی
بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک درباره اشتباهات داور دیدار با پرسپولیس

تسنیم/ باشگاه آلومینیوم بیانیه‌ای درباره قضاوت داور بازی با پرسپولیس صادر کرد.
باشگاه آلومینیوم اراک در واکنش به قضاوت پیام حیدری در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:
«در جریان بازی شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال آلومینیوم مقابل پرسپولیس، دو صحنه واضح (نه مشکوک) داوری اتفاق افتاد که هر بیننده تلویزیونی و افرادی که در هر زاویه‌ای در ورزشگاه آزادی بودند، متوجه اشتباه داوری شدند، اما کمک داور دوم مسابقه دو اشتباه فاحش انجام داد.
در دقیقه 39 مهرداد بایرامی مهاجم آلومینیوم در فرصت تک به تک قرار گرفته بود، اما اشتباه و تصمیم عجیب کمک داور دوم یک موقعیت مسلم گلزنی را از اراکی‌ها گرفت. عجیب‌تر اینکه همین کمک داور در دقیقه 76، پرچمی که در نیمه اول به اشتباه بالا برده بود را به ناحق بالا نبرد تا مهاجم پرسپولیس گلزنی کند و سرنوشت بازی را با این دو اشتباه تغییر داد.
تیم فوتبال آلومینیوم در این فصل و بنا بر نظر تمام کارشناسان داوری، بیشترین ضرر را از داوری کرده و در مسابقات حساسی مقابل حریفان بالای جدولی خود مقابل تیم‌های سپاهان، استقلال، پیکان، گل‌گهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران از داوری متضرر شده است که این سریال اشتباهات، در بازی هفته هجدهم برابر پرسپولیس نیز ادامه پیدا کرد.
حتی اگر در سه بازی از شش مسابقه اشاره شده اشتباهات داوری علیه آلومینیوم اتفاق نمی‌افتاد، این تیم الان جایگاه سوم یا چهارم جدول را در اختیار داشت، اما شاید نامه‌هایی که در این فصل بدون جنجال به فدراسیون فوتبال زده شده، بی‌تأثیر بوده است و ما هم باید مثل برخی‌ها با سر و صدا حق خودمان را بگیریم تا به تیمی که دومین سال حضورش در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد، ظلم نشود».

فیلم صحنه های مشکوک داوری


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره