logo
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
موبایل و بازی

کشف مزارع و ماینرهای غیرمجاز رمزارز در سراسر کشور!

منبع
بروزرسانی
کشف مزارع و ماینرهای غیرمجاز رمزارز در سراسر کشور!

رمزارز نیوز/ بر اساس اخبار منتشرشده، در سه سال اخیر، ۲۲۰ مزرعه استخراج غیرمجاز رمزارز در سراسر استان سمنان کشف شده است که این دستگاه‌ها از برق مورد نیاز مردم سوءاستفاده می‌کردند. از ابتدای سال ۹۸ تا پایان سال ۱۴۰۰، حدود ۴ هزار و ۱۰۵ دستگاه استخراج بیت کوین در این استان ضبط شده که به همین منظور، عزم جدی برای مقابله با سوءاستفاده از منابع ارزشمند برق و انرژی در استان شکل گرفته است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت:

مدیریت انشعابات رمزارزهای مجاز، رصد مصرف برق ادارات از طریق سامانه پایش و عقد قرارداد با ۱۰ مشترک دارای مولد برق اضطراری با پیش‌بینی همکاری سه مگاوات در زمان کسری برق، از اقدامات صورت گرفته برای متعادل‌سازی مصرف برق در تابستان پیش‌رو است.
همچنین مدیریت توزیع نیروی برق ایذه از کشف ۱۰۰ دستگاه ماینر بیت کوین و اتریوم در این شهرستان در ۳ ماه گذشته خبر داد که این دستگاه‌ها با هماهنگی قضایی و همکاری نیروی انتظامی ضبط شدند.
علاوه بر این، در عملیات ماموران انتظامی ساوه نیز، ۲ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق از یک منزل روستایی در اطراف این شهرستان کشف شده است. طبق گزارش‌ها، ارزش تقریبی این دستگاه‌های قاچاق ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر