ایسنا/ مشاور سیاسی نخست وزیر عراق اعلام کرد که در روزهای آینده شاهد افشای برخی حقایق، فیلم‌ها و عکس‌ها درباره سوء قصد به الکاظمی خواهیم بود.

به نقل از شفق نیوز، مشرق عباس، مشاور ویژه سیاسی مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: روزهای آینده شاهد افشای برخی حقایق، فیلم‌ها، عکس‌ها و شواهدی از عملیات هدف‌گیری "خائنانه تروریست‌ها" علیه نخست‌وزیر عراق خواهیم بود.

وی افزود: به تلاش‌ها برای گمراه کردن افکار عمومی توجهی نمی‌کنیم و برای افراد غافلی که از آن متاثر می‌شوند متاسفیم چرا که حقیقت نمی‌میرد.

این توییت پس از آن منتشر شد که مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق از مقامات ذی‌صلاح خواست نتایج تحقیقات در مورد سوءقصد به نخست وزیر را علنی کنند.

صدر در توییتی تهدید کرد که اگر مقامات این کار را نکنند، نتایج تحقیقات را خودش فاش خواهد کرد و بدون توضیح بیشتر گفت: "بدون افشای این موضوع، ممکن است مجبور شویم در آینده آن را فاش کنیم".

الکاظمی هفتم نوامبر با سه پهپاد بمبگذاری شده مورد سوءقصد قرار گرفت. به گفته ارتش عراق، دو پهپاد سرنگون شدند و پهپاد سوم بر روی محل سکونت نخست وزیر در مرکز بغداد سقوط کرد و منجر به زخمی شدن چند تن از محافظان وی شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar