مهر/رئیس جمهور سابق آمریکا در نخستین گردهمایی بزرگ خود برای کارزار انتخابات ریاست جمهور ۲۰۲۴، خود را «بی‌گناه‌ترین» مرد تاریخ آمریکا خواند!

به گزارش نیویورک‌تایمز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان نخستین گردهمایی بزرگ کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ این کشور در ایالت تگزاس، با ادعایی عجیب گفت که «من بی‌گناه‌ترین مرد تاریخ آمریکا هستم!»
ترامپ با تکرار ادعاهای همیشگی‌اش درباره تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و دزدیده شدن آراء وی، درباره پرونده کیفری جاری خود نیز صحبت کرد.
او که به پرداخت حق‌السکوت به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن متهم شده، انتظار می‌رود این هفته بازداشت شود. با این حال، وی در این گردهمایی بزرگ، اتهامات را «پرت و پلا» خواند و مدعی شد که دادستانی هیچ مدرکی علیه او ندارد.
وی تا جایی پیش رفت که خود را بی‌گناه‌ترین مرد تاریخ آمریکا خواند و گفت: دادستان نیویورک تحت حمایت و هدایت وزارت دادگستری مستقر در واشنگتن دی‌سی، برای کاری که نه جرم است، نه خطا و نه رابطه، در حال تحقیقات درباره من است.

وی افزود: سوءاستفاده از قدرت که در حال حاضر در تمام سطوح دولت نظاره‌گر آن هستیم، به عنوان شرم‌آورترین، فاسدترین و شرورترین فصول، در عمق کتاب تاریخ آمریکا ثبت خواهد شد.
ترامپ ادامه داد: استفاده رژیم بایدن از تشکیلات عدل و داد ما (وزارت دادگستری آمریکا) به عنوان سلاح، مستقیماً از دل نمایش ترسناک روسیه تحت حکمرانی استالین نشات می‌گیرد. این یک تخلف قضایی آشکار است. از نظر این دیوانه‌های افراطی چپ‌گرا، افراد بیگناه هیچ فرقی ندارند. اما آنها چیزی (مدرکی) ندارند.
وی اضافه کرد: احتمالاً این اقدام آنها، من را به بیگناه‌ترین مرد تاریخ کشورمان بدل می‌کند. دوستانم اینطور می‌گویند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar