آخرین خبر/ اولین مواجهه بیشتر ما با فیلم و سریال‌‌های رزمی تماشای فیلم‌‌های خاطره‌‌انگیز بروسلی بود. اما در تمام این سال‌‌ها آثار رزمی جذابیت‌‌شان را برای مخاطب پیگیر و جدی سینما از دست دادند. یک علتش این است که فیلم‌‌ و سریال‌‌های رزمی داستان‌‌های پرکشش ندارند و همه بار جذابیت روی دوش صحنه‌‌های زد و خورد است. علت دیگرش این‌‌است که مخاطبان سینمای امثال بروسلی حالا بزرگ شده‌‌اند و ترجیح می‌‌دهند در کنار خانواده فیلم‌‌هایی ببینند که مناسب همه باشد تا بعد از تماشای فیلم، خانه محل زد و خورد نشود. خلاصه داستان‌‌های تکراری، خشونت زیاد و خیلی چیزهای دیگر دلیل رویگردانی بعضی‌‌ها از سینمای رزمی است.

اما ما یک پیشنهاد ویژه داریم که نگاه شما را به آثار رزمی تغییر می‌‌دهد: سریال کمدی اکشن «کبرا کای» محصولی از یوتیوب که در 4 فصل تولید شده و به‌‌صورت رایگان با دوبله اختصاصی در اختیار شماست. «کبرا کای» که از کاربران جهانی نمره بالای 8.6 و از منتقدان سایت معروف روتن تومیتوز نمره 93 از 100 گرفته، ادامه‌‌ای بر فیلم محبوب «پسر کاراته‌‌باز» است و داستان یک قهرمان سابق کاراته است که می‌‌خواهد یک باشگاه ورزشی دایر کند. از آن‌‌طرف رقیب سابقش هم تصمیم دارد با او رقابت کند. حالا دو جبهه شکل گرفته، نوجوانانی که قرار است کاراته یاد بگیرند و در خلالش درس زندگی هم بیاموزند. البته داستان به این‌‌جا محدود نمی‌‌شود، بین رقابت گاهی رفاقت دارند و حتی اتفاقات بامزه‌‌ای هم برای‌‌شان می‌‌افتد که باعث می‌‌شود سریال در دام خشونت نیفتد. (برای تماشای رایگان کلیک کنید)

اهمیت سریال در این است که برای همه اعضای خانواده مناسب است، بچه‌‌ها را سرگرم و بزرگترها را راضی می‌‌کند. محتوایش هم حرف‌‌های مهمی درباره رقابت، تلاش، رفاقت و... دارد و خلاصه هم یاد و خاطر مرحوم بروسلی را برای‌‌تان زنده می‌‌کند، هم سرگرم‌‌تان می‌‌کند. اگر با اینترنت تلفن همراه سریال را تماشا کنید اشتراک‌‌تان رایگان خواهد بود، اما حجم مصرفی‌‌تان تمام بهاء است. اگر هم از اینترنت خانگی استفاده کنید هزینه بسیار کمی برای اشتراک و دسترسی نامحدود به تمام محتواهای بخش «فیلم و سریال» می‌‌دهد و اینترنت‌‌تان هم نیم‌‌بهاء خواهد بود. 

>> لینک تماشای رایگان سریال با دوبله اختصاصی

نکته: اگر می‌‌خواهید فرزند نوجوان‌‌تان با تماشای یک سریال سالم سرگرم شود «کبرا کای» انتخاب خوبی است.     

این پیشنهادهای ما را هم از دست ندهید:.

.

.

.

.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today