آخرین خبر/ جرم و جنایت دنیا را پر کرده و رویای خیلی‌‌ها برقراری عدالت و نابودی جنایت و تباهی است. اما شمِ پلیسی و نبوغ کارآگاهی بهترین‌‌ها در مبارزه با جنایت باز هم محدودیت‌‌هایی دارد که باعث می‌‌شود جنایت‌‌کاران بسیاری از مواقع از چنگال عدالت فرار کنند و جرم ریشه‌‌کن نشود. این‌‌جاست که پای فانتزی باز می‌‌شود؛ به‌‌طور مثال اگر می‌‌شد دروغ‌‌ها را کشف کرد می‌‌شد جنایت‌‌کاران را در دام انداخت. موهبتی که می‌‌توانست دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند. هرچند هیچ‌‌کس در دنیای واقعی قابلیت کشف دروغ را ندارد اما در دنیای داستان‌‌ها چنین استعدادی نشدنی نیست. مثل سریال جذاب «پوکر فیس» که در ادامه به معرفی آن می‌‌پردازیم. با ما باشید.

دختری پر حرف با نبوغی عجیب

چارلی زن نسبتاً جوانی است که می‌‌تواند ذهن آدم‌‌ها را بخواند برای همین از بازی در کازینوها منع می‌‌شود تا نتواند تقلب کند. یک هتل‌‌دار پولدار استعداد او را کشف می‌‌کند و می‌‌خواهد از این توانایی برای پول‌‌دار شدن خودش استفاده کند. اما چارلی ناخواسته متوجه می‌‌شود جنایتی رخ داده و دوستش طی آن کشته شده. بنابراین او مثل یک دستگاه دروغ‌‌سنج انسانی و متحرک وارد ماجرا می‌‌شود تا دروغ‌‌ها را برملا کند. وقتی از استعدادش متوجه می‌‌شود تصمیم می‌‌گیرد از آن برای مبارزه با جرم و جنایت استفاده کند. پس با ماشینش دوره راه می‌‌افتد تا به‌‌تنهایی در قامت متفاوت‌‌ترین ابرقهرمان دنیا ظاهر شود. قهرمانی که دروغ را بو می‌‌کشد. (تماشای سریال با زیرنویس فارسی)

چرا ببینیم؟

برای همه ما کشف راز جنایت‌‌ها در فیلم و سریال به‌‌صورت گام به گام و با طی کردن چند مرحله جذاب است. اما نوعی از تعلیق داستانی هست که مسیر و چگونگی کشف رمز و راز در آن جالب است. سریال «پوکر فیس» با استفاده از ایده‌‌ای جذاب، فرمولی متفاوت، و تعلیقی جانانه سعی دارد یک درام توام با کمدی را در دنیای سریال‌‌های جنایی رقم بزند و نمرات بالایی که از کاربران و منتقدان گرفته هم گواه این موضوع است. ریان جانسون کارگردان سریال که با ساخت فیلم فانتزی «لوپر» و بعدها ساخت دو فیلم «چاقوکشی» و «گلس اونیون» نشان داده چه توانایی شگفت‌‌انگیزی در جذب مخاطب دارد این‌‌بار با ایده جسورانه‌‌ای آمده و موفق شده از منتقدان سایت روتن تومیتوز امتیاز 98 درصد را بگیرد که فوق تصور است. پس می‌‌توان به این سریال اعتماد کرد و به‌‌تماشایش نشست. البته تا موتور سریال روشن شود باید قسمت اول را با حوصله بیشتری ببینید.

>>> تماشای سریال با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar