آخرین خبر/ دنیای امروز با وجود گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی زندگی ما را در یک دنیای شیشه‌ای قرار داده که هرکس با ورود یا هک گوشی ما می‌تواند به تمام رازهای ما دسترسی داشته باشد و لحظه لحظه زندگی‌مان را کنترل کند. فیلم «رمزگشایی» محصول 2023 کره جنوبی همین موضوع را دستمایه یک فیلم جنایی و معمایی می‌کند. فیلمی که همزمان با اکران جهانی از پلتفرم معروف «نتفلیکس» با دوبله اختصاصی از لینک زیر در دسترس شماست. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

داستانش از چه قراره؟

فیلم یک داستان جنایی را با یک داستان معمایی گره می‌زند و هر دو در نقطه‌ای جالب بهم وصل می‌شوند. با کشف یک جسد سلاخی شده، پلیس دنبال پیدا کردن قاتل روان‌پریشی است که قربانی‌اش را به طرز فاجعه‌باری به قتل رسانده است. از طرفی دختر جوانی گوشی تلفنش را گم می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود با مردی ملاقات کند که با رمزگشایی از گوشی او، تمام حرکاتش را کنترل کند... 
فیلم از همان لحظه اول قلاب خوبی به ذهن مخاطب می‌اندازد، قاتل کیست؟ انگیزه مرد جوان از چک کردن لحظه‌ای زندگی خصوصی دختر چیست و این دو موضوع چه ارتباطی با هم دارند. سینمای کره‌جنوبی در ادامه روند جهانی‌شدن و جذب مخاطب بین‌المللی فیلم‌های کلیشه‌ای تاریخی و عاشقانه را کنار زده و سمت اکشن و معمایی آمده است. پس از فرصت تعطیلات برای تماشای این فیلم جذاب استفاده کنید. کافی است به لینک زیر مراجعه کنید.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشن ببرید!

اگر با نِت همراه محتوای بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر را تماشا کنید اشتراک شما رایگان، و حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما اگر اشتراک بخرید، هم نت شما نیم‌بهاء خواهد بود، هم دسترسی نامحدود به تمام آثار با دوبله‌های اختصاصی خواهید داشت، هم در 13 فروردین 1402 در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای مثل پلی استیشین 5 شرکت خواهید کرد.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar