باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۸ کیلوگرم انواع مواد در استان طی دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در اسدآباد و نهاوند خبر داد.

سردار سلمان امیری، فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان‌های اسدآباد و نهاوند ۲۸ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف شد.
او افزود: با تلاش‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی به شهرستان نهاوند می‌کند.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده، در یک عملیات ضربتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری انتظامی شهرستان نهاوند، منزل یک متهم در این خصوص شناسایی و در بازرسی از آن، ۱۲ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف و نامبرده دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.
او بیان کرد: در عملیات دوم نیز کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری انتظامی شهرستان اسدآباد، قاچاقچیانی که با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به انتقال مواد مخدر از یکی از استان‌های مرکزی به شهرستان اسدآباد می‌کرد، شناسایی، خودرو آن‌ها متوقف شد.
امیری افزود: در بازرسی از این خودرو، ۱۵ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف و پنج متهم دستگیر و دو دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شد.
این مسئول گفت: اشراف و تعامل عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجاست که ظرفیت‌های گسترده‌ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می‌برد.

 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today