باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان گفت: افتتاح مرحله نخست شهرک بنکداران همدان نیازمند همکاری اصناف است.

محمدرضا بادامی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان  با بیان اینکه در زمین شهرک بنکداران همدان قرار بود مجموعه شهرک صنعتی بوعلی ۲ راه‌اندازی شود، اما به سبب نزدیکی به شهر جورقان این موضوع منتفی شد، عنوان کرد: از سال ۹۰ و ۹۱ روند سامان‌دهی صنف بنکداران درپیش گرفته شد.
او با بیان اینکه هم اکنون این پروژه به‌عنوان نخستین شهرک صنفی در کشور درحال ساخت است، اظهار کرد: آب و برق و امکانات این شهرک تکمیل شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان با بیان اینکه هم اکنون شاهد تکمیل واحد‌ها هستیم، بیان کرد: این شهرک به عنوان نخستین مجتمع صنفی در شهرک صنعتی به‌لحاظ ابعاد و وسعت پیش رفت و بسیاری از استان‌ها به‌منظور الگوبرداری از پتانسیل‌های ایجادشده در این مجموعه، از آن بازدید کرده‌اند.
بادامی بیان کرد: عملیات اجرایی شهرک بنکداران همدان هم اکنون در حال اجرا و پروژه فعال است و هم اکنون باید افرادی که واحد‌هایی را در این شهرک دارند، پای کار باشند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان با تأکید بر اینکه با این همکاری‌های صورت گرفته می‌توان فاز اول این پروژه را افتتاح کرد، اضافه کرد: در مرحله نخست این پروژه تقریباً تعداد ۳۵۰ واحد وجود دارد که امیدواریم با اقدامات مناسب و همکاری‌های به عمل آمده اصناف شاهد افتتاح این پروژه در آینده‌ای نزدیک باشیم.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today