آخرين خبر/ زن جواني که بر روي مرد 30 سال اسيدپاشي کرده، راز اين اقدامش را برملا کرد. با ما همراه باشيد تا مهم‌ترين اخبار حوادث را با شما در ميان بگذاريم.

حدود شش يا هفت سال قبل با مرد جواني آشنا شدم که يک باشگاه ورزشي داشت ، مدتي بعد که من هم باشگاهي را در همان رشته ورزشي راه اندازي کردم، او براي کمک به امور باشگاه نزد من مي آمد ولي آرام آرام از موقعيت و شرايط من سوء استفاده کرد به حدي که ديگر دست به اخاذي مي زد و ايجاد مزاحمت مي کرد. سرنوشت شوم اين رابطه را در ادامه بخوانيد.

*****

زن جواني که به تازگي با من دوست شده بود، نقشه عجيبي در سر داشت اما من که از نيت پليد او اطلاعي نداشتم، به معاشرت با او ادامه دادم تا اين که روزي ... شرح اين ماجرا در ادامه آمده است.

*****

چند روز پس از سقوط مرگبار پسر 17ساله در ارتفاعات قلعه ضحاک، پدر و نامادري‌اش در اقدامي هولناک به زندگي خود پايان دادند. جزئيات اين خبر را در ادامه مطالعه کنيد.

*****

تنها يک روز پس از آشتي پدر و پسري در روستاي بن‌شوار خوزستان که بر سر زمين کشاورزي باهم دچار اختلاف شده بودند، درگيري هولناکي ميان آنها در گرفت که با قتل پدر همراه شد. مشروح ماجرا را در خبر مربوطه بخوانيد.به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar