ترنجی/ شرکت MSI اولین مراسم معرفی محصول مجازی خود را در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۹ برگزار خواهد کرد. این شرکت می گوید قرار است با رایانه هایی که در این رویداد اعلام می کند، بازار جدیدی را هدف قرار دهد. به نظر می رسد که کامپیوترهای جدید MSI باید یک فرم فکتور یا ویژگی خاص داشته باشند.

قابل توجه است که این رویداد فقط یک روز پس از برگزاری مراسم اینتل که آن هم یک محصول را به صورت مجازی معرفی می کند، بنابراین ممکن است این دو در ارتباط باشند. در آن رویداد، انتظار می رود که این شرکت از پردازنده های نسل یازدهم خود یعنی تراشه های “Tiger Lake” رونمایی کند.

پردازنده های جدید بر روی یک فرایند ۱۰ نانومتری ساخته شده اند و از معماری گرافیکی جدید Xe اینتل استفاده می کنند. احتمالا، این شرکت فقط سری U و سری Y را معرفی می کند، مانند آنچه که با Ice Lake انجام داده است.

شرکت MSI هیچ نکته ای راجع به آنچه ما می خواهیم در تاریخ ۱۳ شهریور بشنویم ارایه نمی کند، جز این که بازار جدیدی را هدف گرفته است. احتمالا، رایانه های شخصی جدید از پردازنده های Tiger Lake استفاده می کنند. خبر خوب این است که این رویداد برای عموم آزاد است، بنابراین هر کس می تواند در آن شرکت کند. اگر می خواهید در آن شرکت کنید، می توانید از اینجا اقدام کنید.

*عکس تزئینی است

منتظر کامپیوترهای جدید MSI هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم